Z dovolené jsem se sice nedávno vrátila a další zatím v plánu nemám (i když věřím, že se během několika následujících měsíců nějaká uskuteční – BE OPTIMIST!), ale už jsem si tak nějak vytvořila seznam mých oblíbených nebo spíš těch nejdůležitějších doplňků, které mi nikdy nesmí chybět. Ráda cestuji na lehko, takže zbytečnosti nebo věci o kterých vím, že seženu i na místě do mého zavazadla nepatří. A co je tedy těch mých top 5?

Sluneční brýle

“Must have nr.1” řekla bych. Já vždy kupovala brýle převážně v H&M, Reserved nebo Mangu. Vypadaly hezky, cena byla přijatelná, ale moc toho nevydržely a oči asi taky úplně nechránily. Takže minulé léto jsem si k narozeninám přála pořádné brýle z optiky a jsem s nimi moc spokojená.

Kde koupit: (černé brýle, modro-zelené brýle, růžové brýle)

Klobouk

Nejen, že vám pomůže ochránit hlavu před ostrým sluncem, ale když si vyberete nějaký šik, tak skvěle vyzdvihne i váš outfit. Svůj poslední klobouk jsem pořídila na Bali a strašně mě štval, když jsem se ho i o pár měsíců později snažila nějakým způsobem převést do Thajska. V ruce se mi tahat nechtěl a v kufru se mi většinou pomačkal. Nakonec jsem přišla na tento způsob balení a docela to šlo.

Kde koupit: (s černou stužkou, světle hnědý, bílo – černý)

Ozdoby do vlasů

Ať už ležím na pláži, plavu nebo dělám cokoliv při čem se potím, musím mít stažené vlasy. Naštěstí se dají pořídit hezké gumičky, čelenky a všemožné doplňky do vlasů s květy nebo kamínky, které z vás udělají ještě větší krasavici. Například letní kolekce H&M byla fakt povedená.

Kde koupit: (zlaté čelenky, růže do vlasů, čelenka červené květy, stříbrné sponky )

Plážovou tašku

Moc nechápu dámy, které na pláž nosí kabelky, které jim slouží ke každodennímu nošení. Myslím si, že nejlepší je nějaká plastová taška, kterou můžete vytřít hadříkem v případě, že se vám zamaže od krému, popř. látková taška ze které vysypete písek raz dva a nebo ji můžete i přeprat. Tyto jsem si moc oblíbila. Seženete je v Primarku, Zootu, H&M, na Asosu apod.

Kde koupit: (pruhovaná taška SWAG, vak Old School, bílá taška s kaktusy)

Láhev na vodu

Já mám moc ráda KeepCup do kterého si můžu udělat čaj nebo kafe na cestu. Na pláž se moc nehodí. Zde bych doporučila nějakou plastovou láhev s velkým otvorem, abyste si tam mohli naházet nakrájené čerstvé ovoce, které v horkých dnech příjemně osvěží.

Kde koupit: (tyrkysová láhev, červená láhev, KeepCup)

A co nesmí chybět ve vaší cestovatelské výbavě?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *