Za necelý měsíc tu máme opět Vánoce a vy už asi pomalu přemýšlíte nad tím, čím koho obdarujete. Máte-li ve svém okolí vášnivé cestovatele, určitě si nenechte ujít dnešní článek ve kterém snad načerpáte nějakou inspiraci. Posledních pár měsíců jsem brouzdala po netu a zapisovala si různé novinky, tipy a nápady na vánoční dárky. A tady to máte!

Číslo 1 – – – Má oblíbená cestovatelka Brooke Saward aka World of Wanderlust vydala knihu! Najdete v ní dosud nepublikované fotky, rady, tipy a příběhy z jejích cest. Kniha byla zatím vydána v Austrálii a Nizozemí, ale vy si ji můžete objednat online na bookdepository. Dobrou zprávou je, že poštovné je zdarma!

Číslo 2 – – – Touto luxusní cestovní sadou určitě potěšíte každou dámu. Balení obsahuje čistící olej, toner, denní a noční krém, tělové mléko a sprchový gel. Dárek pořídíte na webu look fantastic.

Číslo 3 – – – Mapa funguje jako stírací los, takže pomocí mince si můžete setřít všechny státy, které jste již navštívili. Tu na bílém podkladu můžete pořídit na dárky hry , a tu s černým pozadím, ke které je přibalena i fixa pomocí které si do mapy můžete dělat poznámky, koupíte třeba v Neoluxoru. Můj tip – pokud vám nevadí dlouhá dodací lhůta, pořídíte ji za zlomek ceny i na aliexpress.

Číslo 4 – – – Tato mapa slouží jako dekorace a zároveň i tabule na plánování. Na rozdíl od stírací mapy je vyrobena z pevného materiálu a můžete na ni psát křídou. Seženete ji v Ikea a dobrou zprávou je, že nyní si ji už konečně můžete objednat online!

Číslo 5 – – – Zahoďte všechny plastové cyklistické láhve na vodu a pořiďte něco z čeho bude radost pít. Skleněné láhve značky bkr se staly obrovským hitem i v Hollywoodu. Načerpat si do ní můžete vodu třeba do letadla. Objednávejte přímo na webu mybkr, láhev vám pošlou i do ČR.

Číslo 6 – – – Na tajňačku stáhněte fotky ze sociálních sítí těch, které chcete obdarovat a nechte jim zhotovit velké fotky nebo plakát jejich vzpomínek z cest. To vše můžete udělat z pohodlí vašeho domova přes web vyvolej to.

Číslo 7 – – – Velmi praktická vymoženost, která potěší nejen cestovatele, ale také všechny, kteří jsou neustále v pohybu a nemají čas čekat na to, až se jim doma nabije telefon nebo iPad. Díky power bance budete neustále na příjmu.

Číslo 8 – – – Tento projektor uvítají všichni ti, kteří rádi sdílí fotky a zážitky se svými nejbližšími. Telefon se jednoduše vloží do této černé krabičky. Díky její čočce pak můžete sledovat videa a fotky až v osminásobné velikosti.

Číslo 9 – – – Není nic horšího než, když se vám při dlouhém letu klátí hlava ze strany na stranu, a vy se o pár hodin později vzbudíte se zablokovaným krkem. Proto každý cestovatel určitě uvítá tento AERIS set, který obsahuje pěnový polštář s pamětí, masku na spaní a pěnové špunty do uší.

Číslo 10 – – – Za teplé a stylové ponožky vám poděkuje opravdu každý. I když se vaši přátelé chystají vycestovat do teplých krajů, vědí moc dobře, že v letadle je vždy chladněji a je víc než důležité, mít nohy v teple.

Číslo 11 – – – Mým dalším tipem jsou krásné cestovní sáčky , díky kterým člověk od sebe bez problémů udrží čisté a špinavé prádlo.

Číslo 12 – – – I já stále ještě patřím mezi ty, kteří si všechno raději zapisují do diářů. A to platí dvojnásobně, když někam cestuji. Chci mít všechny informace o letu a ubytování hezky po ruce a nechci se stresovat tím, že se mi vybil telefon a já neznám ani jméno mého hotelu. Ke všem poznámkám skvěle poslouží třeba tento travel diary

Číslo 13 – – – Takový obal na pas se bude určitě hodit všem cestovatelkám. Nejen, že pas ochrání před poškozením, ale díky jeho pastelové barvě ho snadněji najdete na dnu své tašky.

Číslo 14 – – – Asi není potřeba vysvětlovat jak praktický dárek kindle je. Váží pár gramů a dokáže pojmout desítky knih, které byste nikdy nebyli schopni vzít s sebou k moři.

Číslo 15 – – – Zabere minimum místa a dokáže zpříjemnit pobyt mimo domov. Nevím jak vám, ale mě se bohužel už párkrát stalo, že můj levný hotelový pokoj zrovna moc nevoněl. Pro tyto účely, ale i pro maximální relaxaci skvěle poslouží library travel candle.

Číslo 16 – – – Trend selfie tyčí se tu vyloupl před pár lety, a přesto, že já mu odolávám až do dnešního dne, myslím si, že to je super dárek. Obzvláště pro ty co cestují sami. Stop všem fotkám na kterých není nic jiného než vaše hlava!

Číslo 17 – – – Velmi praktický dárek, ale ti co často cestují s low costy, ho určitě uvítají, protože vědí, že na každém gramu záleží. Ještě před odbavením si s vaším dárkem – váhou na zavazadla mohou svůj kufr v klidu zvážit a přerovnat.

Číslo 18 – – – Tahat s sebou na dovolenou plná balení vašich oblíbených kosmetických produktů je docela opruz. Nejen, že zaberou spoustu místa, ale ukradnou z vašeho váhového limitu poměrnou část. Pořiďte proto sadu mini nádobek a k tomu přihoďte i masku na obličej, která uleví pleti během několikahodinového letu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *