Hádejte, která sociální síť je mému srdci nejmilejší? Správně, je to Instagram! Baví mě už několik let a nemyslím si, že by mě někdy bavit přestal. Pár měsíců zpátky jsem dala dohromady deset profilů, které stojí za to sledovat. No a protože narážím na nové, zajímavé a inspirativní insta účty každý týden, rozhodla jsem se pro druhé pokračování. Nezapomeňte mi do komentářů napsat jaké profily nejvíce baví vás!

@polkadotpassport

Představuji vám Nicolu! Teprve dvaadvacetiletou Australanku, která cestuje, píše a fotí na plný úvazek. Její blog sklízí jeden úspěch za druhým. Řadí se mezi nejlepší australské blogy a na cestovatelské konferenci TBC Asia 2016 se umístila na druhém místě v kategorii “the best upcoming travel blogger”.

Source: polkadotpassport
Source: polkadotpassport
@kristyna.do

Kristýna je dobrodruh, žije v Austrálii a sem tam sdílí se svými followery vtipné historky ze svého života, které mě strašně baví. Naposledy se vydala na Fiji a pokud milujete pláže, musíte na její profil na kterém převládá padesát (možná i více) odstínů modři ♥

Source: kristyna.do
Source: kristyna.do
@restlesschildcz

Další moje oblíbená česká cestovatelka. Petra se nedávno zaměřila na vylepšení svých fotek na instagramu a dotáhla to k naprosté dokonalosti. Baví mě její Insta Stories, ale i videa na YouTube. Zúčastnila se Low Cost Race a je skvělým příkladem toho, že cestovat se dá i s pár drobnými v kapse.

Source: restlesschildcz
Source: restlesschildcz
@life_is_better_in_bikinis

Juliana pochází ze Slovenska, ale momentálně žije na Bali, kde se věnuje svému vlastnímu projektu, a to výrobě a prodeji stylových doplňků. Až vás v nadcházející zimě přepadnou chmury, podívejte se na její fotky z ráje. Zaručeně vám zvednou náladu.

Source: Life_is_better_in_bikinis
Source: Life_is_better_in_bikinis
@teturo_

Fotky přírody, vždy skvěle naaranžovaných šálků kávy a nebo maličkostí, které nám denně dělají radost můžete sledovat na profilu slečny Teru Menclové. Teru miluje fotografování, cestování, kočky a má i svůj vlastní web Adventures of Two, který vede společně se svým přítelem Matějem.

Source: teturo_
Source: teturo_
@heyheyandrew

V červenci 2014 se Andrew společně se svojí manželkou Adrienne rozhodl pro velkou změnu. Zbavili se všech svých hmotných statků a vyrazili z New Yorku na cestu kolem světa. Na té cestě jsou dodnes, momentálně na Zanzibaru.

Source: heyheyandrew
Source: heyheyandrew
@kawalk_

Majitelka tohoto účtu Karina sice píše své popisky v portugalštině, ale její fotky samy o sobě uspokojí naše zrakové vjemy. Jeden týden sdílí nádherné fotky pláží, druhý týden fotky tygrů, žiraf a zeber ze safari v Tanzanii. Podívat se můžete i na její YT kanál Kawal by Karina Sell.

Source: Kawalk_
Source: Kawalk_
@aki_brusinka

Na tento insta profil jsem narazila teprve nedávno a zjistila, že se za ním skrývá milá Aki, která ráda fotí, cestuje a sem tam se s námi podělí i o fotku něčeho dobrého. Aki je i velmi aktivní v InstaStories a určitě si vás získá svou milou, usměvavou a energickou povahou.

Source: aki_brusinka
Source: aki_brusinka
@ch_ecco

A jako posledního tu mám Francesca, o kterém toho bohužel moc nevím, snad jen to, že na jeho profilu je to samá Itálie a úžasně naaranžované prostřené stoly, které vás přinutí se zamyslet na způsobem vašeho vlastního stolování.

Source: ch_ecco
Source: ch_ecco

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *