ABOUT

Vítejte na mém blogu!

Jmenuji se Tereza, pocházím z Olomouce, ale už šestým rokem žiji v Praze. V roce 2014 jsem odjela na půl roku do Thajska, kde jsem pracovala jako dobrovolník pro místní neziskovou organizaci. Každý den jsem docházela do místních škol a učila školáky angličtinu. Během mého pobytu jsem procestovala podstatnou část Thajska, podívala se do Kambodži, Singapuru a Malajsie.

A asi tady někde se zrodila má láska k cestování a nápad založit si blog. Od té doby jsem se do Asie několikrát vrátila a jakmile to je možné, vyrážím na cesty po Evropě. Na mém listu přání je momentálně Mexiko, Japonsko, Zanzibar a Vietnam. Na cestování si užívám vše od plánování až po vybalování kufrů, ráda také ochutnávám místní speciality a objevuji místa, která v cestovatelských průvodcích nenajdete.

Spolupráce

Velmi ráda s vámi budu spolupracovat. Mohu nabídnout psaní článků a recenzí, správu Instagramu, travel planning nebo své fotografické dovednosti. V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu mne prosím kontaktujte na: tereza@misstravelfairy.com

[instagram-feed]